Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  1. Domov
  2. Prokuratúra SR
  3. Rada prokurátorov Slovenskej republiky
  4. Aktuality
  5. Detail

Rada prokurátorov 04.01.2021 na mimoriadnom zasadnutí rozhodne o kandidátovi rady prokurátorov na funkciu špeciálneho prokurátora

Rada prokurátorov

Rada prokurátorov oznamuje, že dňa  4. 1. 2021 na mimoriadnom zasadnutí rozhodne o kandidátovi rady prokurátorov na funkciu špeciálneho prokurátora so začiatkom zasadnutia o 10:00 hodine a miestom zasadnutia na Krajskej prokuratúre Žilina. Uchádzačmi o funkciu kandidáta na funkciu špeciálneho prokurátora za radu prokurátorov sú prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry Peter Kysel a Ján Šanta. Rada prokurátorov rozhodne po vypočutí uchádzačov za účasti prizvaných hostí. Rozhodnutie Rady prokurátorov o jej kandidátovi na funkciu špeciálneho prokurátora je možné očakávať dňa 4. 1. 2021 v neskorších poobedňajších hodinách.