Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  1. Domov
  2. Informácie
  3. Správy
  4. Detail

GENERÁLNA PROKURATÚRA SR: Maroš Žilinka rokoval s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR aj o spolupráci v oblasti ochrany zvierat

Utorkový pracovný program začal generálny prokurátor Slovenskej republiky Maroš Žilinka rokovaním s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richardom Takáčom.

Generálny prokurátor SR a minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR okrem iného diskutovali aj o úrovni trestnoprávnej ochrany zvierat, osobitne postihovania protiprávnej činnosti množiteľov, ako aj o možnej spolupráci v oblasti ochrany živočíchov. 


Za Generálnu prokuratúru SR Maroš Žilinka deklaroval pripravenosť poskytnúť odborné kapacity a skúsenosti prokurátorov špecialistov na environmentálnu kriminalitu v záujme zvýšenia a skvalitnenia úrovne podmienok chovu, nakladania so zvieratami a ich ochrany. 

 

true

Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka a minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč.